GeoGuide
    GeoGuide
    GeoGuide
 
Новини | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Публікації | Про сайт
Всі розділи: Топографо-геодезична діяльність Землевпорядкування та кадастр  
     
 
Партнери

Сайт "Географія в Україні"
Сайт "Географія в Україні"

Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна
Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна

 

 
Нормативно-правові акти в сфері геодезії та картографії

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
N1755 від 29 листопада 2000 року
Про строк дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності, розміри і порядок зарахування плати за її видачу
 

    Текст в редакції від 2 березня 2010 року.

 
    Відповідно до частини четвертої статті 14 та частини першої статті 15 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

 
    1. Установити, що строк дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності є необмеженим, крім видів господарської діяльності, зазначених в абзаці другому пункту 1-1 та пунктах 3 і 4 цієї постанови.

 
    1-1. Установити, що:

    строк дії ліцензії на провадження видів господарської діяльності, визначених пунктами 3-5, 15, 17-21, 39 і 73 статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", становить п'ять років;

    плата за отримання ліцензії на провадження видів господарської діяльності становить одну мінімальну заробітну плату (крім пункту 4 цієї постанови) виходячи з її розміру, що діє на дату прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії, крім плати, розмір якої встановлений законами.

 
    3. Установити, що строк дії ліцензій на провадження діяльності з випуску та проведення лотерей, які видаються Міністерством фінансів в процесі переоформлення реєстраційних свідоцтв відповідно до прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою запровадження контролю за здійсненням лотерейної діяльності", становить 12 років.

 
    4. Установити, що строк дії ліцензії на виготовлення парфумерно-косметичної продукції з використанням спирту етилового становить п'ять років, а плата за її видачу справляється у розмірі 20 мінімальних заробітних плат.

 
    5. Установити, що плата, яка вноситься суб'єктом господарювання за видачу та переоформлення ліцензії, а також за видачу копії та дубліката ліцензії, зараховується до Державного бюджету України і вноситься на рахунки територіального органу Державного казначейства N 3510 в установах Національного банку та N 2510 в установах комерційних банків (код бюджетної класифікації за доходами 14060200, символ звітності банку 069).

 
    6. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

 
    Прем'єр-міністр України     В.Ющенко

 
Інші документи
 
Закон України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"
 
"Про затвердження переліку органів ліцензування", Постанова КМУ №1698 від 14.11.00р.
 
"Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виконання топографо- геодезичних, картографічних робіт", Наказ Держкомпідприємництва та Мінприроди №24/43 від 12.02.01р.
 
"Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт", Наказ Держкомзему №423 від 05.08.09р.
 
"Про затвердження Порядку конт-ролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення землевпорядних та землеоціночних робіт", Наказ Держкомпідприєм-ництва та Держкомзему №30/64 від 18.03.03р.
 
Всі документи ...
 
  Сторінка:   1   Повернутися до переліку документів
Оголошення

Запрошуємо
ГІС-Форум "Освіта. Наука. Виробництво" - 2015
ГІС-Форум-2018
 
м. Харків
14-16 березня
2018 р.

 
 
GeoGuide на Фейсбуці  GeoGuide у ВК
Новини | Публікації | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Про сайт
GeoGuide, 2009-2018, info@geoguide.com.ua