GeoGuide
    GeoGuide
    GeoGuide
 
Новини | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Публікації | Про сайт
       
 
Партнери

Сайт "Географія в Україні"
Сайт "Географія в Україні"

Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна
Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна

 
 
Національні космічні агенства
 
  Австралія

CSIRO Office of Space Science & Applications (COSSA)
Департамент вивчення та застосування космічних даних безпосередньо займається розробкою та координацією національних програм в галузі дослідження землі з космосу та представляє Австралію у міжнародних проектах з космічних досліджень. COSSA є підрозділом Австралійського національного наукового агенства (Commonwealth Scientific and Industrial Research Organisation).
Web-сайт: www.cossa.csiro.au

 
  Алжир

L'Agence Spatiale Algerienne (ASAL)
Космічне агенство Алжиру здійснює національну програму дистанційного зондування землі - ALSAT. Приймає участь в програмі Disaster Monitoring Constellation (DMS).
Web-сайт: www.asal-dz.org

 
  Бразілія

Agencia Espacial Brasileira (AEB)
Космічне агенство Бразилії керує національними програмами в галузі досліджень космосу. Перший власне бразильський супутник дистанційного зондування SDC-1 було запущено, ще у 1993 році. У 1998 році було запущено супутник SDC-2. З 1999 року Космічне агенство Бразілії разом з Китайський національним космічним управлінням реалізує програму дистанційного зондування CBERS.
Web-сайт: www.aeb.gov.br

Instituto Nacional de Pesquisas Espaciais (INPE)
Національний інститут космічних досліджень забезпечує проведення національних программ з досліджень в галузі вивчення космосу, земної атмосфери, метереології , вивчення земної поверхні з космосу та в інших суміжних галузях.
Web-сайт: www.inpe.br

 
  Великобританія

British National Space Centre (BNSC)
Британський національний космічний центр здійснює управління супутниками дистанційного зондування землі TopSat, UoSAT-12, а також супутником BNSCSat 1, з яким бере участь в програмі Disaster Monitoring Constellation (DMS).
Web-сайт: www.bnsc.gov.uk

 
  Індія

Indian Space Research Organisation (ISRO)
Індійська організація космічних досліджень реалізує національну програму дистанційного зондування - IRS. ISRO управляє супутниками CARTOSAT-1, CARTOSAT-2, CARTOSAT-2A, IMS-1, OCEANSAT-1, RESOURCESAT-1, TES. Дані індійських супутників доступні для комерційного використання.
Web-сайт: www.isro.gov.in

 
  Італія

L'Agenzia Spaziale Italiana (ASI)
Італійське космічне агенство здійснює програми з розробки обладнання для дистанційного зондування: ROSA (встановлено на індійський супутник OCEANSAT-2), PRISMA, MIOSAT.
Web-сайт: www.asi.it

 
  Канада

Canadian Space Agency (CSA)
Канадське космічне агенство здійснює програми дистанційного зондування землі RADARSAT-1 та RADARSAT-2, SCISAT-1. CSA прийняло участь у програмі CloudSat. Створені CSA сенсори працюють на супутниках ДЗЗ: TERRA (MOPITT), Odin (OSIRIS), UARS (WINDII). Агенство також прийняло участь в розробці супутника ENVISAT.
Web-сайт: www.asc-csa.gc.ca

 
  Китай

China National Space Administration (CNSA)
Китайське національне космічне управління здійснює декілька програм дистанційного зондування землі Yaogan (у квітні 2009 року запущено шостий супутник Yaogan-6 за цією програмою), Fengyun (метереологічні супутники), Tansuo, а також Tan Ce (вивчення магнітосфери Землі). Китайський супутник Beijing 1 входить до Disaster Monitoring Constellation. Також з 1999 року спільно з Бразильським космічним агенством Китайське національне космічне управління здійснює програму CBERS за якою на орбіті працюють супутники Zi Yuan.
Web-сайт: www.cnsa.gov.cn

 
  Нігерія

National Space Research and Development Agency (NASRDA)
Національне агенство космічних досліджень та розвитку Нігерії має власний супутник дистанційного зондування землі - NigeriaSat-1, з яким приймає участь в міжнародній програмі Disaster Monitoring Constellation (DMS).
Web-сайт: www.nasrda.net

 
  Німетчина

Deutsche Zentrum fur Luft- und Raumfahrt e. V. (DLR)
Німецький аерокосмічний центр здійснює управління найсучаснішим радарним супутником TerraSAR-X.
Web-сайт: www.dlr.de

 
  Південна Корея

Korea Aerospace Research Institute (KARI)
Корейський інститут аерокосмічних досліджень є національним органом Південної Кореї, що керує космічними програмами країни. Реалізує національну програму з дистанційного зондування землі - KOMPSAT.
Web-сайт: www.kari.re.kr

 
  Росія

Федеральное космическое агентство (Roscosmos)
Федеральне космічне агенство Росії - орган виконавчої влади, уповноважений здійснювати управління державною політикою в галузі космічних досліджень, керувати реалізацією національних програм. Підприємствами Роскосмосу розроблені та управляються метереологічні супутники за програмою МЕТЕОР, а також експериментальний супутник Монитор-Э. Роскосмос спільно з Національним космічним агенством України володіє супутником ДЗЗ для дослідження океанів Океан-О.
Web-сайт: www.federalspace.ru

Государственный научно-исследовательский и производственный центр "Природа"(Priroda)
Державний науково-дослідницький та виробничий центр "Природа" Федерального агенства геодезії та картографії здійснює управління супутником Ресурс-ДК, національної програми "Ресурс" з дистанційного зондування землі в інтересах картографування.
Web-сайт: www.priroda-center.ru

 
  США

National Aeronautics and Space Administration (NASA)
Національна адміністрація аеронавтики та космічних досліджень реалізує декілька найпотужніших програм дистанційного зондування землі, в рамках яких працюють супутники: Aura, Aqua, ICESat, Jason-1, Landsat-7, OSTM, QuikSCAT, Terra, ведеться підготовка до запуску у 2010 році супутника GLORY. Також НАСА здійснює управління супутниками ДЗЗ, що працюють в інтересах NOAA.
Web-сайт: www.nasa.gov

National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA)
Національна адміністрація досліджень океанів та атмосфери приймає та опрацьовує дані, що надходять метереологічних супутників та супутників для вивчення навколишнього середовища GOES, NOAA, від супутників національних програм DMSP та NPOESS, а також багатьох інших інших.
Web-сайт: www.noaa.gov

 
  Тайвань

National Space Organization (NSPO)
Національна космічна організація Тайваню здійснює програму дистанційного зондування землі FORMOSAT.
Web-сайт: www.nspo.org.tw

 
  Туретчина

Space Technologies Research Institute (TUBITAK UZAY)
Інститут дослідження космічних технологій є підрозділом Ради з наукових та технологічних досліджень Турції (TUBITAK). Інститут займається дослідженнями в галузі супутникових систем та обробки даних. Першим супутником дистанційного зондування Туреччини став запущений у 2003 році супутник BiLSAT (місію завершено у 2006 році), який брав участь у програмі Disaster Monitoring Constellation (DMS). На зміну BiLSAT згодом має прийти супутник RASAT.
Web-сайт: www.uzay.tubitak.gov.tr

 
  Франція

Centre national d’etudes spatiales (CNES)
Національний центр космічних досліджень - активний учасник європейських та міжнародних космічних проектів. CNES управляє або приймає участь в управлінні в багатьох космічних програмах дистанційного зондування землі: SPOT, METEOSAT, Pleades, Demeter, CALIPSO, PARASOL та інші.
Web-сайт: www.cnes.fr

 
  Швеція

Swedish National Space Board (SNSB)
Шведська національна космічна рада (або Rymdstyrelsen шведською) є замовником програм з космічних досліджень та дистанційного зондування землі. З 2001 року на орбіті працює супутник ДЗЗ для дослідження атмосфери землі Odin, створений спільно з Канадою, Францією та Фінлядією.
Web-сайт: www.rymdstyrelsen.se

 
  Японія

Japan Aerospace Exploration Agency (JAXA)
Агенство космічних досліджень Японії здійснює національні програми дистанційного зондування, поставки космічних знімків для комерційного використання, розробку апаратів ДЗЗ. Серед супутників агенства: ALOS, Aqua, EXOS-D, GOSAT, GEOTAIL, INDEX, TRMM. Агенством ведуться роботи по підготовці нових супутників ДЗЗ: EarthCARE, GCOM, GPM.
Web-сайт: www.jaxa.jp

Каталоги Web-ресурсів

 


Дистанційне зондування землі

 


Програмне забезпечення

 


Геодезичне та навігаційне обладнання
 


Профільні навчальні заклади
 


Фахові періодичні видання


Інші корисні інформаційні ресурси
 

Оголошення

Запрошуємо
ГІС-Форум "Освіта. Наука. Виробництво" - 2015
ГІС-Форум-2018
 
м. Харків
14-16 березня
2018 р.

 
 
GeoGuide на Фейсбуці  GeoGuide у ВК
Новини | Публікації | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Про сайт
GeoGuide, 2009-2018, info@geoguide.com.ua