GeoGuide
    GeoGuide
    GeoGuide
 
Новини | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Публікації | Про сайт
     
 
Партнери

Сайт "Географія в Україні"
Сайт "Географія в Україні"

Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна
Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна

 
Geoguide :: «ГІСІНФО»: у Банку даних цифрових карт і ДЗЗ розширені можливості по захисту даних і протидії різним видам атак

17.02.2017 «ГІСІНФО»: у Банку даних цифрових карт і ДЗЗ розширені можливості по захисту даних і протидії різним видам атак

Розроблений Банк даних цифрових карт і ДЗЗ версії 3.4. В рамках підвищення безпеки роботи програмний комплекс підтримує аутентифікацію і розмежування прав доступу по групах користувачів, доменну авторизацію (Active Directory, Kerberos) і системну аутентифікацію засобами веб-сервера. В новій версії додано протоколювання дій користувачів і перегляд журналу подій. В журнал заносяться такі операції, як авторизація, видача, завантаження і видалення наборів даних, редагування метаданих, видача звітів і протоколів, створення геопокритів. Доступний пошук і сортування подій за датою, імені користувача, найменування або коду події. При наявності у події власного журналу доступний його перегляд.

Банк даних цифрових карт і даних ДЗЗ призначений для побудови хмарного сховища просторових даних, надання доступу до цих даних, автоматизованого формування та оновлення геопокритів. Забезпечує збір, зберігання, пошук і видачу просторових даних в обмінних форматах, відображення стану банку даних у вигляді карт-схем. Карти-схеми ведуться для кожного типу даних, що зберігаються: векторних карт, даних ДЗЗ, матриць висот і моделей місцевості. Забезпечується віддалене переміщення наборів просторових даних в файлове сховище, ведення версій збережених наборів, оновлення карт-схем наявності даних, автоматизований збір і формування метаданих, автоматизоване формування і оновлення геопокритів. Автоматизований збір і формування метаданих виконується за стандартами ISO 19115: 2003, Geographic information — Metadata и ISO/TS 19139, Geographic information — Metadata — XML schema implementation. Автоматично формуються зменшені копії зображень даних, перевіряються контрольні суми файлів і повнота наборів даних. При видаленні наборів даних зі сховища автоматично виконується редагування бази метаданих та карт-схем наявності матеріалів.

Звернення до Банку даних і обмін даними виконується через web-інтерфейс. Програма може працювати в операційних системах із закритим контуром, де здійснюється обробка захищених даних.

До складу комплексу включений модуль адміністрування Банку даних ЦК і ДЗЗ. Він забезпечує налаштування загальних параметрів роботи додатку, налаштування параметрів бази метаданих, вибір форматів зберігання і склад груп збережених файлів, видів об’єктів на картах-схемах, ведення груп користувачів і призначення прав користувачів на доступ до даних і дозволеним діям. Підключитися до Банку метаданих через ГІС Сервер для роботи можуть користувачі настільних програм ГІС "Карта 2011" версії 12, "Панорама-Редактор" та інших.

Нова версія програми доступна для скачування на сторінці Скачати.

 
Джерело: Сайт компанії "ГІСІНФО", panorama.vn.ua

 

Оголошення

Запрошуємо
ГІС-Форум "Освіта. Наука. Виробництво" - 2015
ГІС-Форум-2018
 
м. Харків
14-16 березня
2018 р.

 
 
GeoGuide на Фейсбуці  GeoGuide у ВК
Новини | Публікації | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Про сайт
GeoGuide, 2009-2018, info@geoguide.com.ua