GeoGuide
    GeoGuide
    GeoGuide
 
Новини | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Публікації | Про сайт
     
 
Партнери

Сайт "Географія в Україні"
Сайт "Географія в Україні"

Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна
Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна

 
Geoguide :: Підсумки харківського ГІС-форуму-2017

12.03.2017 Підсумки харківського ГІС-форуму-2017

22-24 лютого 2017 р. на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулася шоста конференція з міжнародною участю ГІС-Форум "Освіта, наука, виробництво". Організаторами ГІС-форуму традиційно виступили кафедра фізичної географії та картографії ХНУ імені В.Н. Каразіна, ТОВ "ГІСІНФО" та компанія "Інтетікс".

Цього року число партнерів ГІС-форуму досягло рекордної кількості – партнерами стали 16 фірм та компаній, які працюють в області геоінформаційних систем, дистанційного зондування Землі, геодезії та суміжних галузях. Детальніше – перелік фірм-партнерів та напрями їх роботи представлені на нашому сайті Форуму http://gis-forum.org.ua/partners/.

У заходах "ГІС-форуму 2017" в якості доповідачів, ведучих майстер-класів, учасників виставки обладнання, слухачів взяли участь понад 200 осіб із різних регіонів України, а також із США, Словаччини, Естонії, Росії. Зокрема у числі учасників форуму – представники 47 фірм та підприємств ГІС-бізнесу і виробництва; співробітники 7 наукових установ; викладачі, співробітники та студенти 22 вищих та 2 професійно-технічних навчальних закладів. Інформаційну підтримку надали 5 інтернет-ресурсів.

Вже 4-й рік поспіль забезпечується веб-трансляція заходів ГІС-форуму в онлайн-режимі, що дає змогу не лише долучитися до заходу дистанційним доповідачам та слухачам із різних куточків світу в режимі реального часу, але й здійснити високоякісний відеозапис всіх активностей форуму. Архів записів, разом з матеріалами форуму (презентаціями, фото, даними майстер-класів тощо) доступний за всі роки роботи на сайті форуму http://gis-forum.org.ua/partners/ (у розділі "Архів"). Найближчим часом будуть доступні матеріали форуму.

За 3 дні роботи запланована програма заходів ГІС-форуму 2017 була реалізована в повній мірі. Було заслухано 40 доповідей, проведено 8 майстер-класів з використання ГІС-програм, відбулися презентації програмних продуктів провідних ГІС-компаній та запуск-демонстрація безпілотника (БПЛА), були проведені Конкурс студентських робіт, круглі столи та зустрічі представників компаній-роботодавців зі студентами.

Можна із високою ймовірністю стверджувати, що місія ГІС-форуму – інтеграція бізнесу, виробництва, науки та освіти в галузі ГІС, ДЗЗ та геодезії – цього року виконана на найвищому рівні!

 

Оголошення

Запрошуємо
ГІС-Форум "Освіта. Наука. Виробництво" - 2015
ГІС-Форум-2018
 
м. Харків
14-16 березня
2018 р.

 
 
GeoGuide на Фейсбуці  GeoGuide у ВК
Новини | Публікації | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Про сайт
GeoGuide, 2009-2018, info@geoguide.com.ua