GeoGuide
    GeoGuide
    GeoGuide
 
Новини | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Публікації | Про сайт
     
 
Партнери

Сайт "Географія в Україні"
Сайт "Географія в Україні"

Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна
Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна

 
Geoguide :: «ГІСІНФО»: GIS WebServer SE розширює можливості створення й редагування просторових даних

14.03.2017 «ГІСІНФО»: GIS WebServer SE розширює можливості створення й редагування просторових даних

Розроблений GIS WebServer версії SE 3. В новій версії програми оновлений "Редактор карти". Доданий режим створення і редагування об’єктів типу мультіполігон. Редагування геометрії об’єктів виконується з використанням габаритної рамки, що дозволяє масштабувати і обертати об’єкт. Змінено спосіб вибору об’єктів: об’єкти редагованих шарів карти автоматично підсвічуються при русі миші і вибираються подвійним кліком. Додані підказки та коментарі до дій користувача.

Оновлений компонент "Об’єкти карти" в табличному вигляді надає інформацію про об’єкти при виконанні операцій пошуку і вибору. Є можливість виводити розширену інформацію про об’єкти карти з додаткових джерел.

Розширено можливості модуля адміністрування. З метою підвищення безпеки додана можливість автоматичного підключення до служби каталогів з використанням механізму GSSAPI Kerberos.
Доопрацьовано інструментарій розробки Web-додатків GIS WebToolKit SE, який розширює можливості GIS WebServer SE і може бути вбудований в інші інформаційні системи. Новий механізм управління інтерактивними режимами спрощує розробку різноманітних завдань.

Доступ до даних (знімків, векторних карт та інформації про рельєф місцевості) надають Web-сервіси за загальноприйнятими протоколами OGC і ISO стандартам. Сервіс GIS WebService SE (OGC WMS/WMTS) надає просторову інформацію в вигляді графічних зображень. В якості цифрової моделі рельєфу використовуються різні види висотних даних: матриці (в форматах SRTM, GeoTIFF, IMG, MTW), TIN-моделі, хмара точок та інші. При запиті виконується автоматична вибірка найбільш точних даних на задану ділянку місцевості з заданим дозволом. Для передачі даних цифрової моделі рельєфу в Web використовується протокол WCS. Дані рельєфу представлені у вигляді тайлів і кешуються на клієнті.

GIS WebServer SE використовується при побудові закритих корпоративних систем з забезпеченням захисту даних, що мають гриф секретності або комерційну таємницю. Нова версія програми розширює можливості використання при вирішенні задач аналізу, управління і перспективного планування розвитку територій. GIS WebServer SE реалізований з використанням інструментарію GIS WebToolKit SE, який може використовуватись в засобах розробки, які використовують JavaScript.

Нова версія програми, документація та презентація розміщені на сайті в розділі Скачати.

 
Джерело: Сайт компанії "ГІСІНФО", panorama.vn.ua

 

Оголошення

Запрошуємо
ГІС-Форум "Освіта. Наука. Виробництво" - 2015
ГІС-Форум-2018
 
м. Харків
14-16 березня
2018 р.

 
 
GeoGuide на Фейсбуці  GeoGuide у ВК
Новини | Публікації | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Про сайт
GeoGuide, 2009-2018, info@geoguide.com.ua