GeoGuide
    GeoGuide
    GeoGuide
 
Новини | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Публікації | Про сайт
     
 
Партнери

Сайт "Географія в Україні"
Сайт "Географія в Україні"

Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна
Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна

 
Geoguide :: З приводу внесення ТОВ "ГІСІНФО" в перелік юридичних осіб, до яких застосовуються санкції

16.05.2017 З приводу внесення ТОВ "ГІСІНФО" в перелік юридичних осіб, до яких застосовуються санкції

ТОВ "ГІСІНФО" (м. Вінниця) - один з лідерів в галузі геоінформатики України - з приводу внесення до переліку юридичних осіб, до яких відповідно рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року застосовуються обмежувальні заходи (санкції), повідомило про намір оскаржити дії посадових осіб у суді.

Сайт компанії зокрема повідомляє:

"Товариство з обмеженою відповідальністю "ГІСІНФО" – це українська компанія, що належить громадянам України. В статутному капіталі компанії відсутні долі фізичних або юридичних осіб будь-яких інших держав. Наша компанія здійснює діяльність виключно на території  України і згідно з чинним законодавством. Таким чином включення компанії в перелік юридичних осіб, до яких відповідно рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року застосовуються обмежувальні заходи (санкції), є проявом беззаконня з боку  посадових осіб.

Ми вимушені відзначити, що сьогодні в Україні склалася ситуація, коли для "вирішення питань" щодо усунення конкурента, достатньо лише зацікавити окремих посадових осіб, щоб цього конкурента  було включено до списку нібито російських компаній і його діяльність була таким чином паралізована. Нажаль, ми бачимо ситуацію, коли для обмеження підприємницької діяльності та права власності вже не потрібне ні рішення суду, ні розслідування - не потрібно навіть якесь роз’яснення підстав прийнятого рішення.

Нами буде направлено звернення до суду, щодо порушення вищими посадовими особами законів України, а також персональні звернення засновників-громадян України, щодо порушення їх конституційних прав на майно та на здійснення підприємницької діяльності."

 

Зазначимо, що до переліку компаній, до яких застосовуються санкції, потрапила також харківська компанія "НВП Енертех", що займає лідируючі позиції в Україні в сфері геоінформаційних систем для підпиємств водопостаняння та каналізації.

Нагадаємо, що раніше компанія ECOMM Co, дистриб'ютер американської ESRI, ініцюювала розсилку листів до державних органів, спрямованих на усунення з ринку продуктів компаній  "НВП Енертех" та ТОВ "ГІСІНФО". Що ж сьогодні ECOMM Co може відсвяткувати перемогу: раз не вдалося усунути конкурентів у чесній боротьбі, то згодиться і такий спосіб.

 

Оголошення

Запрошуємо
ГІС-Форум "Освіта. Наука. Виробництво" - 2015
ГІС-Форум-2018
 
м. Харків
14-16 березня
2018 р.

 
 
GeoGuide на Фейсбуці  GeoGuide у ВК
Новини | Публікації | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Про сайт
GeoGuide, 2009-2018, info@geoguide.com.ua