GeoGuide
    GeoGuide
    GeoGuide
 
Новини | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Публікації | Про сайт
     
 
Партнери

Сайт "Географія в Україні"
Сайт "Географія в Україні"

Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна
Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна

 
Geoguide :: Вийшло оновлення ГІС "Панорама" версії 12

17.05.2017 Вийшло оновлення ГІС "Панорама" версії 12

В КБ "Панорама" розроблена ГІС "Панорама" версії 12.4.5. У новій версії розширена підтримка локальної бази даних SQLite для відображення матричних даних про рельєф місцевості і виконання всіх видів розрахункових завдань, пов'язаних з висотами (побудова профілів, зон видимості, оцінка перевищення, розрахунок обсягів грунту, 3D-моделювання та інші завдання).

Доопрацьована програма завантаження і відображення хмари точок (LAS). Відкритий бінарний формат LAS призначений для зберігання записів точок, отриманих за допомогою локаторів LIDAR (light detection and ranging) - лазерних локаторів, які використовуються для зондування морської і земної поверхні. Прискорено завантаження хмари точок з файлів формату LAS великого обсягу. При завантаженні хмари точок з формату LAS зберігаються кольору вихідних точок, які використовуються для 2D і 3D-відображення. Одним з таких видів даних є щільна цифрова модель поверхні, створювана програмним забезпеченням PHOTOMOD DenseDSMкомпаніі Ракурс. Модель, розрахована на основі безлічі видів вихідних даних за методом SGM (Semi-Global Matching), спрощує створення тривимірних міських моделей з високою роздільною здатністю і може бути завантажена в ГІС "Панорама" для відображення, векторизації, побудови профілів і виконання інших розрахункових завдань.

Додана підтримка zip-архівів, зашифрованих призначеним для користувача паролем, при виконанні операцій відкриття наборів даних (векторних карт, знімків, матриць висот) і поновлення відкритих даних. Якщо zip-архів зашифрований, то користувачеві автоматично буде запропоновано ввести пароль для отримання доступу до даних.

Доопрацьована задача "Експорт векторних даних" в формати DBF, XLS, TXT, CSV, HTM. Для збереження характеристик об'єкта карти "Довжина" і "Площа" розширено вибір одиниці виміру. Додатково до метрам і кілометрам для розрахунку довжини можуть бути використані міліметри на карті, для розрахунку площі об'єкта - гектари. Встановлені в діалозі одиниці вимірювання довжини і площі запам'ятовуються і відновлюються при наступних запусках задачі.

У діалозі створення нової карти додано нову властивість "Зберігати час і дату поновлення об'єкта". Якщо карта створена з зазначенням цієї властивісті, то в кожен об'єкт при створенні і редагуванні автоматично записуються службові семантики з датою і часом виконаної операції і ім'ям оператора, який виконав операцію.

Додана підтримка псевдоконіческой рівновеликої проекції Бонна (EPSG: 9827). Нову проекцію можна вибрати для карт типу Оглядово-географічна.

Нова версія програми і документація доступні для скачування в розділі Скачати.

 
Джерело: КБ "Панорама", www.gisinfo.ru

 

Оголошення

Запрошуємо
ГІС-Форум "Освіта. Наука. Виробництво" - 2015
ГІС-Форум-2018
 
м. Харків
14-16 березня
2018 р.

 
 
GeoGuide на Фейсбуці  GeoGuide у ВК
Новини | Публікації | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Про сайт
GeoGuide, 2009-2018, info@geoguide.com.ua