GeoGuide
    GeoGuide
    GeoGuide
 
Новини | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Публікації | Про сайт
     
 
Партнери

Сайт "Географія в Україні"
Сайт "Географія в Україні"

Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна
Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна

 
Geoguide :: Відбулося засідання технічної робочої групи за участю місії ФАО ООН та керівництва Держгеокадастру

15.07.2017 Відбулося засідання технічної робочої групи за участю місії ФАО ООН та керівництва Держгеокадастру

12 липня 2017 року відбулося засідання технічної робочої групи за участю Представників місії продовольчої й сільськогосподарської організації ООН ФАО (Food and Agriculture Organization FAO), керівництва Держгеокадастру, представників Мінагрополітики, Держводагентства, науковців та землевласників, присвячене презентації проміжних результатів проекту з розробки процедури консолідації земель сільськогосподарського призначення в Україні.

Фото - land.gov.ua 

На засіданні експерти ФАО представили попередні результати техніко-економічних обґрунтувань процедур консолідації земель в експериментальних районах Фастівського Київської області та Білозерського Херсонської області.

Також відбулася презентація звіту ФАО стосовно проблем та необхідних кроків для запровадження земельної консолідації в Україні. Учасники робочої групи розглянули ключові моменти, які стосуються законодавства про консолідацію земель, обговорили цілі впровадження консолідації земель в Україні, питання забезпечення спрощених та економічно ефективних процедур для затвердження проектів консолідації земель, реєстрації та впровадження плану перерозподілу земель, питання створення механізмів стимулювання консолідації земель в Україні.

Довідково

Продовольча й сільськогосподарська організація ООН ФАО (Food and Agriculture Organization FAO) – провідна установа, що займається проблемами розвитку сільських регіонів і сільськогосподарського виробництва в системі ООН.

Проект ФАО з запровадження добровільної консолідації земель є частиною проекту технічної допомоги Міністерству аграрної політики та продовольства України у політиці підтримки сільського господарства, експорті продуктів садівництва та консолідації земель.

На запит Держгеокадастру представники ФАО погодили проведення заходів в рамках пілотного Проекту для розробки процедури добровільної консолідації земель в Україні як інструмента для зменшення фрагментації і реалізації програм розвитку під керівництвом сільських громад. Проект передбачає відпрацювання процедур консолідації земель на прикладі експериментальних районів у Київській та Херсонській областях, де будуть сформовані організаційні та практичні підходи укрупнення ділянок. На базі цього дослідження буде розроблено детальний проект концептуальної записки для подальшого фінансування донорами повномасштабного пілотного проекту з земельної консолідації.

Фотогалерею заходу можна переглянути за посиланням

 
Джерело: Держгеокадастр,land.gov.ua

 

Оголошення

Запрошуємо
ГІС-Форум "Освіта. Наука. Виробництво" - 2015
ГІС-Форум-2018
 
м. Харків
14-16 березня
2018 р.

 
 
GeoGuide на Фейсбуці  GeoGuide у ВК
Новини | Публікації | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Про сайт
GeoGuide, 2009-2018, info@geoguide.com.ua