GeoGuide
    GeoGuide
    GeoGuide
 
Новини | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Публікації | Про сайт
     
 
Партнери

Сайт "Географія в Україні"
Сайт "Географія в Україні"

Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна
Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна

 
Geoguide :: Autodesk і Esri мають намір об'єднати відображення даних BIM і ГІС

24.11.2017 Autodesk і Esri мають намір об'єднати відображення даних BIM і ГІС

Autodesk і Esri повідомляють про початок співпраці, спрямованої на об'єднання даних інформаційних моделей споруд (BIM) і геоінформаційних систем (ГІС). Це дозволить використовувати дані для проектування й будівництва в контексті реального оточення.

Взаємодія ПЗ для BIM і ГІС дозволить власникам інфраструктурних об'єктів, як державних, так і приватних, оптимізувати процеси планування, проектування, будівництва й експлуатації, економлячи при цьому час і гроші. Поліпшення інтеграції між ПЗ Esri і Autodesk може істотно скоротити час, що витрачається на робочі процеси.

«Партнерство з Esri направлено на об'єднання можливостей технологій BIM і ГІС. Завдяки цьому наші спільні клієнти зможуть будувати що завгодно й де завгодно, - каже Ендрю Анагност (Andrew Anagnost), генеральний директор Autodesk. - Наша мета полягає у тому, щоб забезпечити учасників галузі можливістю проектування в контексті реального оточення. Це, у свою чергу, дозволить будувати більш взаємопов'язані, життєздатні міста й інфраструктуру».

Спільна робота Autodesk і Esri дозволить учасникам галузі синтезувати інформацію з BIM і ГІС для створення більш взаємозалежної інфраструктури. Це допоможе істотно знизити кількість необхідних дозволів завдяки поліпшенню взаємодії із зацікавленими сторонами, підвищити екологічність і життєстійкість проектів за рахунок більш глибокого їх розуміння й знизити ризики завдяки поліпшеному наскрізного потоку матеріалів, доступності ресурсів і планування під час будівництва.

За існуючими оцінками, в наступні 30 років населення планети зросте на 2,5 млрд чоловік. При цьому 70% із них будуть жити в містах, що призведе до надмірного тиску на інфраструктурні об'єкти й зажадає 3,3 трильйонів доларів у рік на їх підтримку й розвиток. Щоб впоратися з цим, держави й приватні компанії повинні знайти новий підхід до організації будівництва об'єктів інфраструктури та транспорту. «Сьогодні при проектуванні й будівництві об'єктів необхідно враховувати потреби майбутніх поколінь, - говорить Джек Данджермонд (Jack Dangermond), президент Esri. - Наше партнерство з Autodesk допоможе зберегти екологічні ресурси для зростаючого населення, забезпечити відповідальну вплив людини на навколишнє середовище, ефективніше використовувати можливості нашої планети і створювати більш життєздатні міста».

 
Джерело: ГИС-Ассоциация, www.gisa.ru

 

Оголошення

Запрошуємо
ГІС-Форум "Освіта. Наука. Виробництво" - 2015
ГІС-Форум-2018
 
м. Харків
14-16 березня
2018 р.

 
 
GeoGuide на Фейсбуці  GeoGuide у ВК
Новини | Публікації | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Про сайт
GeoGuide, 2009-2018, info@geoguide.com.ua