GeoGuide
    GeoGuide
    GeoGuide
 
Новини | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Публікації | Про сайт
     
 
Партнери

Сайт "Географія в Україні"
Сайт "Географія в Україні"

Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна
Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна

 
Geoguide :: Вийшла нова версія GIS ToolKIt Active 12 для розробки геоінформаційний додатів в середовищах розробки з підтримкою ActiveX

08.12.2017 Вийшла нова версія GIS ToolKIt Active 12 для розробки геоінформаційний додатів в середовищах розробки з підтримкою ActiveX

В КБ "Панорама" створений інструментарій розробника геоінформаційних систем GIS ToolKit Active версії 12. Нова версія дозволяє створювати 32x і 64х розрядні додатки в будь-якому середовищі розробки, що підтримує ActiveX технологію, наприклад, Visual Studio, 1С, Microsoft Office, Microsoft Access. GIS ToolKit Active поставляється з вихідними текстами компонент і прикладами використання. Продукт забезпечує застосування всіх видів просторових даних (баз геоданих), підготовлених в ГІС "Панорама", в тому числі, імпортованих з обмінних форматів інших геоінформаційних систем (MIF/MID, DXF, SHAPE, KML, GDF).

GIS ToolKit Active містить набір візуальних і невізуальних компонент, що дозволяють використовувати просторові і атрибутивні дані для відображення і виконання спеціальних розрахунків. З використанням даних компонент створюються геоінформаційні системи різного рівня (федерального, регіонального, муніципального, корпоративного). В інструментарії реалізована підтримка місцевих, державних та міжнародних систем координат (параметри більше 4 000 різних систем координат входять в комплект поставки). Для використання інструментарію доступний великий банк геопросторових даних.

База геоданих може розташовуватися як на робочому місці (прямий доступ до даних), так і в локальній мережі або мережі Інтернет (використовуються компоненти доступу до ГІС Серверу або обмін даними по міжнародних протоколів WMS, WFS, WCS, WMTS). Інструментарій забезпечує доступ до просторових даних, що публікуються геопорталів різних виробників, включаючи попередні налаштування для популярних геопорталів: Яндекс, Google, Панорама, Космоснімки, Navitel, Mail, Моніторинг руху літаків та інші. Список доступних геопорталів постійно розширюється. Дані з геопорталів можуть поєднуватися з просторовими даними на клієнті. Є набір методів для управління параметрами візуалізації WMS-растрів (прозорість, яскравість, контраст).

Набір компонент дозволяє створити системи моніторингу за рухомими об'єктами, які зберігають координатне опис в популярних базах даних (Oracle, MS SQL Server, Postgre SQL). Використання спеціальних компонент навігації і управління геоданих дозволяє спростити роботу з великими територіями.

Для програміста доступні засоби побудови маршрутів з використанням графа доріг на основі різних критеріїв. Повний перелік компонентів інструментарію і порядок їх використання відображений в документації, яка входить до складу інсталяційного пакета.

Нова версія програми доступна для скачування на сторінці компанії-розробника.

 
Джерело: КБ "Панорама", www.gisinfo.ru

 

Оголошення

Запрошуємо
ГІС-Форум "Освіта. Наука. Виробництво" - 2015
ГІС-Форум-2018
 
м. Харків
14-16 березня
2018 р.

 
 
GeoGuide на Фейсбуці  GeoGuide у ВК
Новини | Публікації | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Про сайт
GeoGuide, 2009-2018, info@geoguide.com.ua