GeoGuide
    GeoGuide
    GeoGuide
 
Новини | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Публікації | Про сайт
     
 
Партнери

Сайт "Географія в Україні"
Сайт "Географія в Україні"

Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна
Сектор геоінформаційних технологій та геомоніторингу, ХНУ ім. Каразіна

 
Geoguide :: ДНВП «Картографія» нагадало про обов'язок безоплатно передавати Держкартгеофонду копії матеріалів виконаних робіт

30.01.2018 ДНВП «Картографія» нагадало про обов'язок безоплатно передавати Держкартгеофонду копії матеріалів виконаних робіт

До уваги керівників обласних та районних управлінь Держгеокадастру та суб’єктів підприємницької діяльності, які виконують на території України картографічні, геодезичні, гравіметричні, аерозйомочні роботи тощо, і зобов’язані безоплатно передавати Держкартгеофонду копії матеріалів виконаних робіт для архівного зберігання.

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» згідно з наказом Держгеокадастру від 12.12.2016 р. №332 «Про покладення функцій з ведення Державного картографо-геодезичного фонду України» на ДНВП «Картографія», приймає по актах та інвентаризує вказані матеріали.

Копії матеріалів повинні бути виготовлені у формі та на носіях, що забезпечують довгострокове зберігання та подальше використання.

Здача матеріалів здійснюється відповідно до Закону України від 23 грудня 1998 р. «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» (зі змінами та доповненнями) та Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 1999 р. №1344 (зі змінами та доповненнями). Комплектність матеріалів для передачі до картографо-геодезичного фонду (якщо інше не передбачене технічним проектом/звітом) включає диск CD (DVD)-RW, який повинен містити електронні файли у векторному поданні у файловій базі даних ArcGIS *.gdb (з документом карти *.mxd програмного забезпечення ArcMap), електронні макети для друку у форматі .pdf (повнокольоровий); топографічні карти (плани) виведені у кольорі на папері щільністю не менше 100 г/кв.м у двох примірниках; формуляри до топографічних карт (планів), а також технічні звіти про виконані роботи зі створення топографічних карт (планів). Якщо роботи виконувалися на базі іншого програмного забезпечення ніж ArcGIS, то роботи здаються у тих програмах, в яких вони робилися.

Матеріали направляються з супровідним листом та актом приймання-передачі матеріалів до Держкартгеофонду (в 2 прим.).

Для карт (планів), що містять обмеження доступу «ДСК» та без грифу, відправка здійснюється власним коштом рекомендованим поштовим відправленням з повідомленням про вручення посилки адресату. Матеріали з обмеженням доступу «таємно» до Держкартгеофонду не приймається.

Зразки супровідного листа, акта приймання-передачі, переліку матеріалів, які передаються до Держкартгеофонду додаються

АКТ_прийм-перед

Лист _передачі

ПЕРЕЛІК_прийм-перед

 
Джерело: ДНВП «Картографія», kartographia.com.ua

 

Оголошення

Запрошуємо
ГІС-Форум "Освіта. Наука. Виробництво" - 2015
ГІС-Форум-2018
 
м. Харків
14-16 березня
2018 р.

 
 
GeoGuide на Фейсбуці  GeoGuide у ВК
Новини | Публікації | Довідники | Законодавство | Конференції | Каталоги | Про сайт
GeoGuide, 2009-2018, info@geoguide.com.ua