Засідання постійної комісії із питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації, під час якого депутати обговорили внесення змін до обласної програми «ІТ-Харківщина» на 2016-2020 роки, в Будинку рад. У засіданні комісії також взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Як зазначив в. о. директора КП Харківської обласної ради «Харківські обласні комунікаційні системи» Антон Солопіхін, у запропонованих змінах визначено конкретні заходи на 2018-2020 роки, обсяги фінансування та терміни їх виконання.
Зокрема, очікуваними результатами впровадження заходів програми є:
- створення високозахищеної регіональної телекомунікаційної інфраструктури, яка об'єднає всі органи державної влади, місцевого самоврядування, комунальні установи;
- створення сучасного дата-центру в Харківській області;
- створення єдиної геоінформаційної системи (ГІС) регіону;
- впровадження електронного урядування в органах державної влади, місцевого самоврядування та на підприємствах, установах і закладах, що знаходяться: в комунальній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області; у спільній власності територіальних громад сіл, селищ і міст області; у спільній власності територіальних громад сіл, селищ і міст районів.